| RaissaM a întrebat:

Este vreo problema daca ma duc la solar cu fond de ten pe fata? Inafara de faptul ca nu ma bronzez pe fata, apar probleme?

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

De ce te-ai duce la solar cand toti doctorii spun ca e un dezastru?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai probabil ca vei avea si probleme. Bronzatul la solar presupune expunerea la ultraviolete daca tu te duci machiata risti sa iti apara pete pe fata si va trebuii sa pui si mai mult fond de ten ca sa le acoperi si ai putea face o reactie de fotosensibilitate happy

| Andreeaa19 a răspuns:

Mai,eu iti spun din experienta ca nu patesti nimichappy