| TiaFCRB a întrebat:

Exista moda asta skate mai nou. Eu ma imbrac asa de mica, insa arat ca un baiat pentru ca am si parul scurt. Pan la umeri foarte ciudat. Pe mijloc e lung si pe parti e mai scurt. Cu mult. Si nu stiu ce sa fac sa arat mai feminina. Multi imi spun ca sunt un baiat si ca de ce nu ma schimb. Adevarul e ca nici eu nu ma simt foarte bine asa. Vreau sa fiu mai fata, sa arat ca una. Ca de comportat ma comport ca o fata...tin sa spun ca nu ma voi despartii de acest stil deocamdata. La vara voi purta fuste, dar pana atunci? Sfaturi? happy

1 răspuns:
| 123surprise a răspuns:

Incepe cu o tunsoare poti sa alegi ceva mai fancy, poti sa te inspiri dintr-un film cum ar fi The Fault In Our Stars, incepe cu blugii, blugi skinny, tricourile, camasile te fac feminina, tricourile pe un umar, tricouri normale cu mesaje de hipster, renunta la hanorace, ia pulovere sau cardigane, modelele florare pe tricouri sau pulovere sunt ok, incearca sa porti pulovere mai curte cu nasturei sau mai lungi tricotate, in loc de geci sport paltone sau jachete, stiu ca nu le poti face pe toate odata pentru ca e un cost costisitor dar merge pe etape incet incet vei gasi ceva feminin care sa te si reprezinte