| Valentina00 a întrebat:

Fetelee ajutati-ma laughing)
Deci. vine balul bobocilor nu particip dar nu stiu in ce sa ma imbrac in sala si la continuare. tin sa precizez ca continuarea se face in sala de sport, e destul de mare happy
Eu, m-am gandit la continuare sa imi iau fusta si o camasa, dar nu stiu ca in noiembrie o sa fie destul de frig.
Pareri?!

3 răspunsuri:
| Teodoraa6 a răspuns:

Hmm... zic sa lasi stramtaturile de pitipoanca la oparte laughing.
Ai putea sa-ti iei o rochie draguta dar si lejera in acelasi timp bej sau maro (culori de toamna) cu un sacou sau cu o geaca de piele.
Sau pur si simplu niste blugi pana cu niste pantofi cu toc si o camasa de blugi bagata in pantaloni sau ceva de genu. Oricum va fi frig si vei regreta ca ti-ai luat rochie laughing)

| Valentina00 explică (pentru Teodoraa6):

De-asta zic laughing ca e intr-o zona de munte. si o sa fie teroare laughing))

| ClauBwaa a răspuns:

La sala iti sugerez sa iti iei o rochie pana la ghenunchi(sau mai sus) dar simpla happy Un fel de turcoaz :*
Iar la continuare o rochie lunga dar stramta, adica sa se lase pe tine.Sa iti prinda un model al corpului.Te asigur ca vei fi cea mai frumoasa :* Daca nu iti place ce ti-am spus intra pe google si scrie "Dress Tumblr", vei gasi rochia perfecta