| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,la baieti preferati un par mai scurt sau mai lung(dar nu ca de fata sau ca de rocker)?

8 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

"nu ca de fata sau ca de rocker"
Of, mi-ai spulberat toate sperantele, asa ca voi spune doar ca prefer parul mai lung

| KMaddieK a răspuns:

Ambele, o freza poate sa-i stea bine unuia, in acelasi timp sa nu arate bine pentru altul. Deci fiecare baiat are "acea freza" care ii vine bine.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Parul scurt, (nu chel pe margini si in varf codita de samurai, IN NICIUN CAZ)
Sa spunem asa,'periuta' pe margini iar sus 'in varf' cum s ar spune, cu putin fixativ sau gel (NU APAlaughing ) si pieptanat usor pe spate (NU TEPI DE ARICI)

| Lorde92 a răspuns:

Mor! Cand vad toate fetele la care le plac baieti „cu creste". COCALARISMUL LA PUTERE!

| AlexaRoxana a răspuns:

Mie imi plac baietii cu breton mai lung si frumos frezati!
Insa conteaza la fiecare de forma fetei... un hairstlyst ar putea sa le recomande fiecaruia ce tunsoare le vine bine.

| MicutziucAurzic a răspuns:

Mai scurt. Funda?