| caltialaura123 a întrebat:

Fetelor, urgenta! Eu ma spal cu un sampon 2 in 1 Palmolive de caise. Si parul meu este... cum sa va spun... uscat, mereu incalcit. Chiar nu stiu cu ce sa ma mai dau. M-am dat cu ulei de argan si de migdale. SPUNETI CE REMEDII SAU CE SAMPONURI SUNT MAI BUNE! FUNDA

Răspuns Câştigător
| PartyLoll a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search FACE MINUNI! :*

10 răspunsuri:
| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sau Pantene pentru par uscat. Eu folosesc ulei de argan pentru par si la mine funcționează doar ca trebuie sa il aplic de fiecare data dupa ce ma spăl, pe parul uscat. Inainte foloseam un șampon de la Syoss si daca nu foloseam uleiul parul meu era foarte uscat dar acum cu Pantene nu mai am probleme. Si Gliss-ul de la schwarzkopf este foarte bun. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt eu fata, dar... Oricum, eu ti-as recomanda sa folosesti Elseve, sampon si balsam, pentru ca Palmolive usuca parul.Verisoara mea folosea Palmoliv, si avea parul vai de el.big grin Sau Dove, e de foarte buna calitate.

| Mădălllinna a răspuns:

Eu folosesc de ceva timp sampon+balsam Nivea. Sunt foarte bune!

| Leerix a răspuns:

Poti folosi de la Syoss sampon si balsam, iti lasa parul foarte moale, drept si descalcit. Au o gama variata de produse din care poti alege: pentru volum, pentru repararea parului, pentru pastrarea culorii, pentru matreata, etc.

| Andra0101 a răspuns:

Ai putea folosi Wash&Go sau Nivea.

| caltialaura123 explică:

Multumescc

| Raluca_Rallu_1993 a răspuns:

Folosește balsam de la Elseve este bun și sampon dove, aplicat o masca o data la o saptamana.
Sper s-ati fie de folos happy

| lisa110 a răspuns:

Intra pe saitul anway si comanda samponul roz eu cu acela ma fac curata foarte bine parul

| alexandra23252 a răspuns:

Incearca Pantene Pro-V... Si ca sa nu se mai incalceasca si sa nu fie aspru incearca sa folosesti niste masti de regenerare de la Gerovital...happy

| sleepinthegarden a răspuns:

Shampoon loreal total repair sau garnier ultra dolce!
Incearca sa folosesti balsam.
Parul tau este uscat pentru ca il speli cu apa fierbinte, daca iti clatesti parul cu apa rece o sa il ai super moale si stralucitor. bafta, sper ca te-am ajutat!
Fundita?