| Anamaria6384 a întrebat:

Fond de ten sau cc cream (Elmiplant )?

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

CC/BB cream-urile ce le gasim noi in Romania nu au asa multe benficii ca cele din Asia, de unde provin.Sunt mai mult niste creme nuantatoare.Eu insa pe timpul verii nu-ti recomand nici fond de ten nici cc cream-ul de la Elmiplant, l-am avut si eu si nu prea merge pe caldura asta purtat, se scurge de pe fata.Iti recomand cc cream-ul de la Gerovital din gama Happiness, are acoperire mai mare si finish-ul este semi-mat.Fixat cu o pudra rexista toata ziua.Mult succes!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Fond de ten, mai ales vara daca ma dau cu cc cream sau bb cream mi se scurge de pe fata

| DanielaFD a răspuns:

Fond de ten, clar. Cc cream (Elmiplant) nu este chiar aşa de bun. mai ales pe căldura aceasta, vara. Şi eu folosesc fond de ten şi mi-am dat seama că acesta este mult mai bun. happy Baftă!

| QueenE a răspuns:

CC Cream (Elmiplant) eu il folosesc si sunt multumita de el.