| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDA! Am acnee vulgarathinking adica am avut,acum nu mai e asa de rau,desi am multe semnethinking
Ce parere aveti de produsele anti-acnee de la Thursday Plantation? Le-ati folosit?
Daca da, care din ele e mai eficient?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da' cu nutritia cum stai? Zahar, mec, cheiefsi, chipsuri, pepsi/cola cit cuprinde? Ideea e ca degeaba folosesti produsele lui dumnezo' la exterior daca problema are originile in interior.

| Dăăqueen008 explică (pentru KodrutZ):

Nu beau sucuri, nu fast-food si dulciuri foarte rar, mananc o gramada de fructe, so.happy

| KodrutZ a răspuns (pentru Dăăqueen008):

Hmmm... ce fel de fructe/de unde provin? Nu de alta, dar multe dintre fructele de import sint mai chimizate decit un burger de la mcd... Ai incercat sa iti faci analize detaliate ale singelui/sa vezi un dermatolog?

| Klandestin a răspuns:

Eu am incercat mai multe produse, si mai scumpe, si nimic. Am auzit ca cu masca trec, nu am mai incercat...