| CatyVany a întrebat:

Funda! Hey TPU, am un tatuaj pe deget...un infinit mic, care nu mai e tocmai intreg...si as vrea sa.l scot de tot. Ce.mi sugerati?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l scoti cu laser dar e posibil sa-ti ramana semn aiurea. Cauta mai multe poze ale clientilor inainte sa-ti faci ceva si poti sa iei in calcul si posibilitatea sa-l refaci la un salon.

| kiri11 a răspuns:

Laser sau il poti completa daca nu te deranjeaza asta happy

| lBroken69 a răspuns:

Din câte ştiu tatuajele se scot prin operaţie.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

E permanent? daca nu incearca cu clor

| CatyVany explică:

Leacuri din astea babesti...nu stiti?

| CatyVany explică:

E permanent

| CatyVany explică:

Bai nu imi place! Chiar vreau sa.l scot. Si dupa cum spunea...ma intereseaza niste leacuri babesti. Gen sare de lamaine...etc.

| CatyVany explică:

.spuneam* si lamaie*

| secreteleinimii a răspuns:

Daca nu iti place fa-ti altul mai frumos peste. Dar daca vrei sa il scoti neaparat. va ramane cam urat

| lavi00 a răspuns:

Tatuajele se scot prin laser. Dar daca iti place tatuajul ai putea sa il refaci

| ewrtyuiop a răspuns:

Depinde daca e permanent daca nu e se duce dupa cateva spalari