| SkilledBloodDie a întrebat:

Heeeei TPU
Maine vreau sa imi fac niste suvite cu albastru de metil in zona bretonului, am parul saten inchis si vreau sa stiu cum sa fac sa se observe ca am suvita?
Vreau exact fiecare pas! Sa NU lipseasca nici cel mai mic detaliu!
Multumesc :*
Dau fundita :3 :*

1 răspuns:
| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Pai thinking eu zic sa te faci cu o periuta de dinti, dar sa te faci de mai multe ori ca sa se vada tare daca tot vrei sa se observe :* sper sa te ajute p.s sa nu pui apa in albastrul de metil ca altfel nu o sa se vada