| MrDnB a întrebat:

Heeeei TPU

Maine vreau sa imi fac niste suvite cu albastru de metil in zona bretonului, am parul saten inchis si vreau sa stiu cum sa fac sa se observe ca am suvita?

Vreau exact fiecare pas! Sa NU lipseasca nici cel mai mic detaliu!
Mersi/Multumesc

Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| alexa3000 a răspuns:

Pai o sa se observe daca e un albastru din ala tampit laughing adica tipator... dar daca esti bruneta si vrei albastru nu ti-la pune la breton, ci pe la spate pe acolo ca sa fie un contrast apartewinking