| Kim002 a întrebat:

Heeei fetelee :*
imi dati niste bloguri despre cum sa te imbraci din astea de fete
dau funda ceilei care-mi plac

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele poze au niste idei super dragute. http://x-rad.tumblr.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ajuns la vârsta asta şi nu ştii să te îmbraci de una singură? Penibil... Dacă ai ajuns să-ţi spună alţii cum să te îmbraci şi ce ţoale să porţi.
Mai bine ţi-aş recomanda nişte cărţi de gramatică că văd că eşti cam paralelă cu aceasta.

| Kim002 explică (pentru anonim_4396):

laughing)) Cine a zis ca nu ma stiu imbraca? Daca cer niste blog-uri nu inseamna ca nu ma stiu imbraca,inseamna ca vreau sa vad ce este nou,ce se mai poarta etc...
In loc sa critici nu mai bine iti vezi tu de viata ta si sa o lasi pe a mea in pace? Pun mana destul pe gramatica, stai linistit/a.
Cum am mai spus, am cerut un bloc sa vad ce se mai poarta, daca nu ma poti ajuta, te rog sa nu mai comentezi si sa-ti vezi de ale tale. Pupic :*

| Kim002 explică (pentru anonim_4396):

Acest site este sa ajuti, nu sa critici, daca nu o poti face, te rog sa pleci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kim002):

Ştii ce mi-a plăcut la tine? Nu te-ai supărat sau aşa cred, când ţi-am spus asta.
Acum serios chiar n-are rost să cauţi tot felul de chestii nefolositoare.
Lasă moda poartă ce-ţi place...

| Kim002 explică (pentru anonim_4396):

Nu are de ce sa ma supar deoarece fiecare spune ce doreste si ce considera ca e adevarat. De obicei ma imbrac cu ce imi place si le asortez eu depa capul meu, dar ma mai bate curiozitatea sa vad ce se mai posteaza, ce se mai poarta in functie de haine, modele de unghii, machiaje.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kim002):

Nu sunteţi aşa complicate cum cred unii bărbaţi... pirate* thumbs up

| Kim002 explică (pentru anonim_4396):

laughing)) Daaaa

| Kamiichu a răspuns:

Http://chicisimo.it/ asta e genial :*

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună, Kim,

Ai putea urmări blogul Add Some Style (http://sanduirina.com/), vei găsi multe idei de ținute, recomandări de shopping și articole despre cele mai noi tendințe și despre brandurile ce se găsesc la noi, precum Zara, H&M, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Mango și altele.

Baftă! :*