| AriannaTheodora a întrebat:

Heei TPU.Deci,cum ce pot scoate o pata de vopsea de pe blugi? E pata acolo cam de 2 luni si nu am reusit sa o scot cu detergent. Puteti sa ma ajutati? Mersii!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. Incerca cu vanish, pui intai pe pata, freci putin pata, apoi pui in masina de spalat cam un capacel si il pui la spalat.

| AriannaTheodora explică (pentru LaLaura):

Hmm,am incercat dar tot acolo e pata

| LaLaura a răspuns (pentru AriannaTheodora):

Ciudat, pana acum vanishul nu m-a dezamagit, atunci e o pata de vopsea incapatanata care nu imi dau seama cu ce se poate duce.