| CatLover14 a întrebat:

Heey! Este vulgar sa ti se vada forma sutienului/bustierei prin bluza/tricou? big grin

Răspuns Câştigător
| Daria00 a răspuns:

Nu mi se pare absolut deloc vulgar, pentru ca orice ai face se va vedea, deci...Nu mi se pare nimic in neregula.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat de sensibile sunt irisul, retina si cristalinul privitorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca ti se vede juma din fund iesind din blugi e porno, nu? laughing

| Ritsuko a răspuns:

Nu e, la plaja lumea nu te vede in sutien si chiloti? Nuuu, acolo se numeste costum de baie.E vulgar atunci cand nu ai deloc si se pare ca e foarte promovata aceasta chestie.Mi se pare dezgustator, si eu sunt femeie si nu ma duc sa-mi atarne sanii.

| alinutzaap a răspuns:

Nu chiar, depinde unde esti. daca esti la plaja sau la piscina nu e nici o problema.

| CatLover14 explică (pentru alinutzaap):

In general, pe strada, dar nu foarte tare ma refer big grin

| doggy123 a răspuns:

Deloc

| methodmen a răspuns:

Eu consider ca nu asta daca nu se exagereaza

| Y1u2l3y4a5 a răspuns:

Nu este vulgar aboslut deloc.Vulgar este sa nu ai bustiera/sutien si sa se vada. prin tricou/bluza. Funda? :3