| Laladuse a întrebat:

Heey feteler am un fashion blog si vreau cat mai multe propuneri de viitoare postari. Dau funda

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Putem purta in aceeasi combinatie?
-alb si negru
-albastru si maro
-imprimeuri florale si accepte metalice
-aur si argint in accesorizare
-buline si dungi

Blana ecologica sau naturala?
-Viitorul modei 2016
-V-ati saturat de Vintage?(eu foarte mult)
-Tinuta fara model e nula
-Tare in culoare
-Sa gustam hainele
-Mereu confortabil
-Cum sa purtam corect pantofii sport si sandalele?
-Negru in orice make-up

4 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Tinute cu care nu dai niciodata gresi.
tinute simple pentru momentele "nu stiu cu ce sa ma imbrac!"
accesorii care iti imbunatatesc tinuta.
greseli fatale in moda
combinatii interzise
moda de primavara-ce se poarta

| byancaa13 a răspuns:

Tutoriale.

| Cosmi0140 a răspuns:

Tipuri de combinatii intre haine, culori care se potrivesc, ce e la moda in fiecare anotimp, culori care se poarta, genti care iti plac si care merg la anumite tinute, haine de toate felurile, imagini la gerderoba ta, coafuri la anumite tinute, ce ar trebui sa purtam la diferite ocazii. Nu stiu, multe chestii laughing pantofi multi si ghetute. Dar in special sa postezi multe combinatii de haine. Pup

| LazarIasmina a răspuns:

Pentru următoarele postări poti vb. despre anumite tinute, poti face o rubrica cum ar fi:
-Asa da, asa nu.
-Culoarea săptămânii.
-etc.