| yolodubstep a întrebat:

Heey! Stiti reclama aia cu Smiley si Pavel Bartos in care ei aveau niste sacouri cu un fir luminos (probabil led).
De unde as putea cumpara asa ceva? Sau macar cum se cheama si cine produce aceste sacouri (sau costume).
Funda!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt facute pentru scena si spectacol.Nu gasesti asa ceva pe toate drumurile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Mi-ai luat vorba din gura.Sunt facute doar pentru acel numar si nu se fabrica asa ceva.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Naiva fata.Crede ca asa ceva se gaseste la orice colt de strada.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil au fost facute special si nu ai sa gasesti nicaieri de cumparat