| Raluca_Rallu_2001 a întrebat:

Hei. 1.Am parul deteriorat si uscat, imi cade, il coafez greu si nu sta cum vreau ..nu vreaj sa folosesc fixativul pt ca voi fi nevoita sa ma spal pe cap mereu si nici asa nu e bine... Nu folosesc placa, feonul ( mai rar ) ce produse sa folosesc pt par ( sampon,...)
2. Am auzit de sapunul marsila. Este bun? Ce beneficii are?
3. As vrea cateva firme de cosmetice mai de calitate, dar nici foarte scumpe.
4. Cum sa imi ingrijesc tenul? Il am mixt.
5. Spuneti parfumuti care miros frumos (dulce) si care sunt persistente.
Mersi. funda

1 răspuns:
| WhiteGhost1453 a răspuns:

Pentru par te sfatuiesc sa il masezi cu ulei inainte de baie si sa stai cu el macar o ora,:argan, ricin, cocos...tu alegi care din ele.Ai parul deteriorat si datorita faptului ca este uscat. Hidrateaza.l
Bea multa apa sfatul meu.