| Florentina9210 a întrebat:

Hei! A aparut noul epilator 5 in 1. Mi se pare destul de ok, doar ca v-as intreba, merita sa dau banii pe el?

http://www.liveactive.ro/wellneo-5in1-beauty-pro-white-g rey-retail/#close

sunt bune produsele de la top-shop? il iau mai mult pentru vara, deoarece nu am chef sa dau mereu cu crema pe picioare si sa imi creasca parul dupa o saptamana, as vrea sa am mai mult timp piciorusele catifelate

24 răspunsuri:
| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Nu rade ma! Esti baiat, tu esti paros like a monkey. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Din pacate nu sunt asa de "paros". Pe picioare nu prea am, adica amlaughing dar nu atat de mult si de mare. deci tongue tongue tongue shhtt tongue

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Las' ca vad eu! laughing

| MistretulPufos a răspuns (pentru Florentina9210):

Poate ca e span! laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru MistretulPufos):

Decat mistret... mai bine span.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Asta nu e nimiclaughing La ăia cu moaca de canistră și de împins vagoane sunt rău.

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

smug asa cum imi place mie.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Vrei sa te topesc cu privirea mea?smug Cu lumina ochilor mei albastriiiii stralucitoriiiiismug smug smug

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

smug ai ghicit. Ai grijaca ''ochii caprui fura inima oricui''

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Inima mea e prea intunecata ca sa fie furatasmug

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Nu pentru mult timp. smug

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Cum? smug Te urasc smug

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

S-ar putea sa fiu ''antidotul'' inimii tale. smug cum? nu pot sa iti spun. Vei vedea!

| MistretulPufos a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Waa, animalistule, huaaa!

| Florentina9210 explică (pentru MistretulPufos):

Ba ia gata. Intrebarea mea nu este chat!

| MistretulPufos a răspuns (pentru Florentina9210):

Umm, sunt cam ridicole reclamele, nu am incercat deci nu stiu

| Florentina9210 explică (pentru MistretulPufos):

Tu esti baiat, nu iti trebuie epilator.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt mistret...sunt paros

| DirviziuQ a răspuns:

Hey, eu zic ca daca iti iei, ia-ti unul bun. Chiar azi am vazut unul 6 in 1, doar ca nu in Romania. Era si 7 si 1 dar era extrem de scump si nu aveam atatia bani la mine laughing
Deci zic sa cauti bine, poate chiar pe site-uri straine. Cel putin eu consider ca-s mai ok, mai de calitate si cu mai multe avantaje. Desi e adevarat, tot depinde de care iei.
App, e prima data cand il folosesc, e adevarat ca doare cam... Tare? laughing Si cam cum e pielea dupa?

| Florentina9210 explică (pentru DirviziuQ):

Nu stiu ca inca nu mi-a ajuns!