| BrokenAndDark a întrebat:

Hei. Am 17 ani și am o problemă(introducerea epică... ).
În vară, m-am vopsit cu șampon(vopsea semi-permanentă) iar acum îmi cade părul dezastruos. Nu mai știu ce să fac :l Are cineva un sfat?.

3 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Buna! Si mie ami cadea parul foarte rau iar sfatul pe care l-am primit de la stilistul meu a fost ca imediat dupa baie sa ma usuc cu un feon sa nu las parul sa se usuce singur

| lovelina a răspuns:

Este un sampon bun pentru aceasta cadere.si mie imi cadeu firele mult si m-am adresat medicului si mi-a spus de sampon"washen go"

| NightFury666 a răspuns:

Tunde - te 0