| Elisuk_Ella_1998 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare am parul un blond spre castaniu. Daca mi-as face varfurile cu violet de gentiana ce nuanta ar iesi? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Henriette1165 a răspuns:

Daca ai parul blond spre castaniu cum ai mentionat o sa-ti iasa cam aceea de nuanta de violet pe care ai ales-o. Nu o sa iasa prea inchis si oricum o sa arate bine.
Noapte buna!

2 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Depinde cu cat te dai.El se va vedea violet cum are si culoare dar cu cat te dai mai multe straturi, el devine ma intensificat. Dar, eu nu iti recomand violet de gentiana pentru ca si eu mi-am facut acum 2 veri varfurile, si pateaza foarte rau hainele si a trebuit sa ma spal de 10 ori pe par in zona varfurilor ca sa elimin din el care se scurgea si tot mi se patau hainele deci NU recomand ca pateaza nu e ca o vopsea ori nuantator. Iti recomand un nuantator si tine cam 2 saptamani depinde si cat de des te speli pe par.