| Mariii1 a întrebat:

Hei, as vrea sa ma fac cu nuantator, blond auriu, vreau sa nu tina mult de aceea nu vreau sa folosesc vopsea, cat tine acest nuantator? Face rau firului de par?

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nuantatorul are efect doar pe parul vopsit si eventual are efect daca ai parul natural cu macar o nuanta mai deschisa fata de cea a nuantatorului.

| Mariii1 explică (pentru Oana92):

Si atunci ce trebuie sa fac? Am 16 ani, si nu vreau sa imi stric firul de par cu vopsea. sunt satena deschis, si as vrea sa vad cum imi sta blonda ce sa folosesc pentru colorare?