| XzEzYx a întrebat:

Hei, ce imi trebuie ca sa fac bratari gumate? Toate accesorile sa pot face happy
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dumitrita_Hoban_1996 a răspuns:

Pai draga mea. Exista in tot felul de magazine chinezesti set de elastice si carlige in forma de S, nu costa mai mult de 3 lei. happy Pupix :*happyFundita :*

2 răspunsuri:
| deaa12345 a răspuns:

Buna! Pentru bratari gumate iti trebuie elastice din acelea mici si o chestie cu care sa o prinzi. Pe toate le gasesti la magazinul chinezesc ( sunt in set ). Nu costa mult - 3 lei. FUNDA laughing