| Ofatadraguta a întrebat:

Hei, ce parere aveti despre solar? De cate ori credeti ca as putea sa merg fara sa existe riscul de a face vreo boala de piele?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Riscuri exista indiferent cat de rar sau putin stai...
Pentru intretinere eu zic ca o data pe saptamana e suficient.
La inceput cand vrei sa te bronzezi mai tare poti merge si de 3 ori pe saptamana, dar nu te du in zile consecutive.

| BiuL a răspuns (pentru BiuL):

Poti citi mai multe despre mersul la solar in articolul meu : http://therhythmofheels.wordpress.com/......cepatoare/

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

2 ori/saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mint. Vei merge si tu un an cum am mers eu pana ce patronul a deschis un solar nou prin alt colt al orasului si bineinteles ca acel solar avea manichiura+coafur asi a lasat balta primul solar ne mai avand bani de tuburi caldura era tot mai mica nu mai simteam ca ma bronzez si am facut alergie de piele. Nu am bubbite pur sis implu mi-au aparut niste mici umflaturi ca atunci cand iti este rece ti-se face pielea de gaina si ma scarpinam intr-un pe picioare dar pe maini am crezut ca innebunesc si acum le mai am dar eu nu mai pun piciorul in solar in viata mea.