| NicolethaNico a întrebat:

Hei, costumele de baie se pot proba... ma refer la sutien? big grin

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general lenjeria intima nu se probeaza

| Eastwood a răspuns:

Da, se poate, logic.

| andrei1237 a răspuns:

Da.

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

In general nu se probeaza lenjeria intima, dar te intelegi tu la magazin daca inca nu-ti sti inca marimile de sus si de jos...

| AlexandraCris a răspuns:

Da, normal că se poate proba. Şi slipul se poate proba (evident, când probezi slipul, trebuie să ai şi lenjeria intimă pe tine).

| Roliii a răspuns:

Eventual daca-l cumperi din magazin, dar ar trebui sa stii din start ce marime proti, inainte sa-l cumperi

| Andrey0070 a răspuns:

Chiar si slipul se poate proba, majoritatea au folie de protectie, tocmai pentru a evita contactul cu zonele intime. De bun simt ar fi toata lumea sa probeze peste lenjeria proprie, dar asta mai tine si de alte lucruri, gen educatie.

| aspicz27 a răspuns:

Da, se pot proba. Sutienul se poate proba fara a purta ceva pe sub, insa slipii sau cum se numesc doar peste lenjeria intima.

| Sanny1956x a răspuns:

Certo che puoi aaaaaaa