| papushBBY a întrebat:

Hei,cum as putea sa ma imbrac cand merg la disco? (Fara rochii si tocuri)
Vreau ceva lejer si frumos, cateva idei? Fundita ^_^

Răspuns Câştigător
| Didishorr a răspuns:

In ce te simti tu bine. Poate niste blugi gauriti, o bluza pe un umar si niste balerini sau o pereche de pantaloni cu model (dungi, pete) cu o bluza larga si niste tenesi sau pantaloni scurti cu un tricou simplu si niste adidasi.

5 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Un top mulat cu imprimeuri bagat in fata in niste blugi boyfriend sau un tricou inscriptionat cu mesaje si blugi conici. O rochie cu dantela simpla, cu ghete si geaca de blugi etc.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Ai putea sa iti iei niste blugi stramti si un tricou mai largut... sau colanti si o bluzita mai lunga, balerini sau cizmulite perforatehappy

| Rockefeller a răspuns:

In trening si adidasi

| Otylayall a răspuns:

Pai ai putea sa iei un tricou dragut, pe umeri daca iti plac si niste pantaloni negri, sunt cei mai fani si merg bine cu orice.