| AndreeaDeiia a întrebat:

Hei, cum sa imi prind parul la o nunta?
As vrea sa si reziste deci..nu mi-as face bucle fiindca am parul lung. Poate ceva coc sau o impletitura pe-o parte.Ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Alexandra4500 a răspuns:

Cauta pe youtube coafuri cu impletituri, sigur gasesti ceva care o sa ti placa si totodata usor de facut happy

| thisgirl a răspuns:

Fa-ti un coc spaniol. E super dragut si chiar rezista

| iBaws a răspuns:

Depinde și de rochia pe care o deții. Părerea mea este că ți-ar sta părul bine dacă l-ai face exact ca cel din poza pe care o ai la profilul TPU. Îți stă foarte bine șisunt de părere că s-ar potrivi la nuntă.

| AndreeaDeiia explică (pentru iBaws):

Rochia e din dantela putin decoltata si lunga big grin. Ar merge cam orice coafura..cum sunt in poza, m-am gandit la asta. Cred ca asa o sa il prefer, modele de cocuri tot am avut. Multumescwinking