| Sophie26 a întrebat:

Hei! Cum scap de vergeturi? Heelp.

Răspuns Câştigător
| AlissBrie a răspuns:

Nu da banii pe fel si fel de creme, incearca remedii naturiste. Uite cateva idei aici :)
http://www.divahair.ro/......rgeturilor

http://m.ele.ro/......casa-28089
Bafta!:*

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti scapa de vergeturi. Toate cremele, laserele si tot ce promit astia sunt doar incercati sa-ti ia banii. Ele nu trec! asta mi-a confirmat o femeie care crede-ma, si-a permis o gramada de tratamente si a fost totul degeaba. Invata sa te accepti si iubesti, 90% din femei au iar unii barbati nici macar nu mai observa.

| Kenya a răspuns:

- foloseste creme si lotiuni hidratante
- consuma alimente ce contin vbitamina A, E, C
- bea multa apa
Mai multe aici : http://www.perfecte.ro/diet-health/uite-cum-poti-scapa-de-vergeturi.html

| ElenaSt2011 a răspuns:

Am auzit ca uleiul de argan ajuta. Sau poti scrie pe Google tratament naturist contra vergeturilor si sa iei la rand toate produsele sa vezi care din ele iti este cel mai bun.

Poti incerca sa apelezi la un salon de remodelare corporala. Spunea o doamna care lucreaza acolo, ca tratamentul le subtiaza incat se vad doar daca te uiti la microscop.

| Sophie26 explică:

Dar voi daca ati avut vergeturi, ce produse ati folosit? La voi a mers acel produs?

| CristinaDanciu a răspuns:

Poţi folosi un ulei "Bio Oil" pe care îl cumperi de la farmacie. E foarte bun, şi eu folosesc!

| saricica1 a răspuns:

Uleiul de masline ajuta mult. Cauta pe orice site cu beneficile uleiului de masline

| Roxana66 a răspuns:

Încercă sa îți faci un masaj seară de seară cu ulei de migdale dulci, o să se observe rezultatele după o săptămână, la mine a mers happy