| Bianca38 a întrebat:

Hei,dacă vrei sa te duci la casting Victoria's Secret trebuie sa ai experiență ca model sau este ok și dacă nu ai mai pozat și făcut shootinguri foto înainte?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai nicio sansa daca n-ai lucrat in domeniu inainte. Sunt persoane cu zeci de ani de experienta in spate care se chinuie si nu sunt acceptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anorexia si prostia sunt suficiente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drum lung pana la Victoria's Secret. Nu orice rambo intra acolo.

| CristinaSNC a răspuns:

Trebuie sa ai si experienta, oricum e greu sa ajungi unul dintre modelele Victoria's Secret

| kiri11 a răspuns:

Dacă vrei să aplici pentru asta este nevoie de experiență și să te prezinți cu un album cu cele mai bune sesiuni foto. Dar dacă ești extraordinar de frumoasă cred că te acceptă și fără ( nu trebuie să lipsească eleganța și pasiunea)

| redy04 a răspuns:

Depinde daca poti sa afli sau nu secretul Victoriei.
Unele din conditiile lui Sayden sunt intrunite cu succes.
In alta ordine de idei TPU e plin de modele care au reusit la Victoria's Secret si stau la coada sa imparta cu tine secretul succesului.
Numai bine.

| Bianca38 explică:

Xenia Deli a fost acceptata și nu avea în spate decât câteva shootinguri foto.