| CorinaMICA a întrebat:

Hei dati si mie o idee de cum sa ma imbrac miercuri plizz
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Imstrong a răspuns:

Bună,Corina! Ai sport miercuri?

Dacă nu ai sport poţi să te îmbraci cu o pereche de blugi, un tricou cu Miky Mouse sau ce vrei tu, o eşarfă drăguţă la gât si balerini. Părul îl poţi prinde în coc sau să-l laşi liber.
Dacă ai sport, uite, îţi poţi lua nişte colanţi negri, roz sau albaştri cu p cămaşă subţire de tot. Părul îl poţi prinde cu un elastic într-o coadă de cal la spate, în picioare nişte teneşi iar la mână un ceas frumos.
Mai vrei idei?
Îţi poţi lua o fustiţă ţinând cont că a venit căldura, îti iei fustiţa, pe sub ea nişte ştrinfi de culoarea pielii subţiri iar sus o cămaşă sau o bluză depinde, chiar tricou şi o vestă de blugi pe deasupra. În picioare nişte balerini, iar părul îl laşi liber sau îl împleteşti, poţi să-ţi pui accesorii drăgute pe lângă.
Poţi să-ti mai iei rochie, blugi skinny etc.
Ceao! Funda?

5 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce zici de haine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci miercuri? thinking

| Alfred0703 a răspuns:

Cu haine?

| Pardelian a răspuns:

Cu o fusta mini si obligatoriu tocuri cui-ce-mi plac femeile cu tocuri cui-dar sa nu fie mai inalte decat mine

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Pardelian):

Sunt superbe femeile cu tocuri cui, sau platforme, si mie i mi plac mult.