| NekoLoriichan3 a întrebat:

Hei! Deci mi am vopsit părul în culoarea cupru și nu îmi place/nu e cea a așteptărilor mele..Cam peste cat timp e bine să mă vopsesc cu altă vopsea(altă nuanță)? Și cum aș putea face să dispară mai repede culoarea? Mulțumesc!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Ti-am raspuns la cealalta intrebare cum poti scapa.Altfel nu ai cum. Poti astepta sa se decoloreze culoarea de tot, daca esti vopsita doar o data, dar rosu iese destul de greu, si asta se va observa cand vei vrea sa aplici o vopsea peste.E lege, asteapta macar o luna de la vopsit pana sa iti faci alta operatiune vopsit/decapaj/decolorat.Sunt sigura ca nu e,, dezastru mondial", nu iti strica parul.Cu cat astepti mai mult, cu atat iti va fi mai usor sa scapi de ea prin decapaj si sa aplici o culoare deschisa.Bafta si rabdare!