| nCansu a întrebat:

Hei fetelor. De ceva vreme vreau sa imi schimb lookul. Vreau sa incwp schimbarea prin a ma vopsi pe par. Eu acum sunt vopsita blond destul de inchis si vreau sa ma fac saten inchis. Mi-am facut curaj si mi-am luat o vopsea de la Loreal Paris Culoarea este Cicolata-kahve. ( Ciocolata -cafea. Stau in turcia si asta imi scrie pe ambalaj) am ochii de un verde smarald. Credeti ca m-ar avantaja culoarea aceasta de saten? Si inca o intrebare... pentru a ma vopsi ar mai fi nevoie si sa ma decolorez la par? Pe ambalaj scrie ca nu necesita...dar mna... vreau sa fiu sigura.. kiss :-)

1 răspuns:
| SurprisedGuurl a răspuns:

De ce te-ai vopsi din blond în șaten?
Sunt mulți oameni care doresc asta.Mai ales că ai ochii verzi.