| mihaelamiruna a întrebat:

Hei fetelor si-a dat cineva comanda de pe site-ul starshiners, daca da cum vi s-au parut hainele primite eu vreau sa imi iau o rochie si nu stiu imi e frica de calitate si daca in realitate arata ca pe site. :*

1 răspuns:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Eu nu mi-am luat haine de pe acest site, dar am cunostinte care si-au luat si sunt foarte multumite de aceste haine. Si daca stam sa gandim logic, daca ar fi de proasta calitate de ce ar avea atata succes? Sper ca ti-am fost de folos :*