| AdeJustMe a întrebat:

Hei girls! Daca tot am intrat in vacanta ma gandeam sa imi fac unghiile folosind culori mai stridente cum ar fi negru, roz, rosu...care ies in evidenta. Dar nu stiu ce modele sa-mi fac, avand in vedere ca nu am unghii foarte mari (nu pentru ca nu as vrea dar pur si simplu nu cresc mai mari de 1 cm ci ceva...) deci ce idei aveti? o sa dau funda pentru primul model care imi iese bine si vot pentru celelaltewinking

Răspuns Câştigător
| cuz99 a răspuns:

Incearca asta: Very Easy Santa Hat Nails www.youtube.com. Sunt superbe si arata bine:x sau daca nu-ti plac cauta alte modele pe net:* funda:d?

5 răspunsuri:
| PufiCiufi a răspuns:

Eu nu iti recomand sa faci nici una dintre astea deoarece sunt destul de grele si din cate am inteles nu ai experienta. Iti recomand sa incerci ceva mai usor cum ari fi o oja rosie si o oja neagra. Cu oja rosie te dai pe toata unghia si cu oja neagra incerci sa iti faci pe un deget niste dungulite care sunt usor de facut sau niste punctulete. Sau daca esti mai indemanatica poti sa faci 5 punctulete si iei o scobitoare si le imprasti sa iti iasa o floricica pare greu dar nu este deloc. Bafta!

| fuckitimyoung a răspuns:

Ai mentionat ca vrei sa folosesti oja de culoare stridenta.Ai putea sa iti cumperi oja neagra graffiti(costa in jur de 12 lei) si oja roz. Aplici mai intai oja roz mai apoi pe cea graffiti.Crede-ma ies niste unghi genialehappy Am incercat si eu si am fost super multumita...Sau ai putea sa incerci o oja portocalie si apoi buline negre in gen " animal print" si astea is faine! Incearca sigur o sa iti placa. Sper ca am putut sa te ajut.

| Adinaa28 a răspuns:

Poti incerca French dar cu niste culori mai stridente.Sau uite aici niste modele :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Adinaa28 a răspuns:

Poti incerca French dar cu niste culori mai stridente.Sau uite aici niste modele :http://www.mujer.ro/modele-de-unghii-colorate-2012