| bombonika1799 a întrebat:

Hei imi puteti recomanda si mie o crema hidratanta buna de fata pentru tenul sensibil/acneic de la avon/oriflame? Voi ce faceti sa va treaca cosurile,ce solutii,creme, sau tratamente folositi?

4 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Baton pentru tratarea petelor si cosurilor
- ascunde petele rosii
- previne aparitia unora noi
- are culoarea pielii, putand fi folosit atat de catre fete, cat si de baieti

Citeste mai multe pe: http://produse-avon.blogspot.ro/......a-cu.html_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema de galbenele ''Maria Treben''-o gasesti la farmacie si costa in jur de 4 lei.

| Deliiiia a răspuns:

De regula cremele pentru acnee de la avon si oriflame dau efectul contrar, pentru a avea efect garantat ar trebui sa consulti medicul dermatolog care va avea in vedere aspectele tenului tau.