| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei,mi-am cumparat bb cream de la garnier pentru ten deschis(cum il am eu), dupa ce l-am aplicat parea inchis pentru culoarea tenului meu...si totusi mi l-am luat cel mai deschis, ce fond de ten imi recomandati? sau bb cream de la alte firme e mai bun?

Răspuns Câştigător
| dianaaav a răspuns:

Iti recomand sa incerci fond de ten de la rimel london e foarte bunhappy

1 răspuns:
| Maria_Irina_1998_M0Er a răspuns:

BB cream.ul de la Garnier este mai inchis, poti incerca pe cel de la Nivea! Sper ca te.am ajutat happy