| Mimi221 a întrebat:

Hei. Mi-am cumparat o pereche de tenesi albi si dupa cateva iesiri pe afara materialul s-a ingalbenit. Am incercat sa-i spal dar nu se mai albesc.
Help please!

2 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

Bună!

Cu ce ai încercat să îi speli?
Foloseşte clor sau cif, sau chiar Vanish. Îi poți spăla în maşina de spălat. Dacă nu functionează nici aşa, încearcă cu lămâie. Lămâia albeşte.

| ElizaTW123 a răspuns:

Daca i-ai spalat la masina, asa se intampla.Am patit, i-am lasat si mama i-a spalat de mana. Dupa ceva timp (cam3 zile) s-au albit.p.s:pe margine vor ramane putin galbeni