| anonim_4396 a întrebat:

Hei!

Mi.am cumpărat un hanorac pe care scrie EXCO şi după arată ceva simbol şi scrie since 1997.
Pe etichetă scrie authentic brand clothing
Ştie cineva ce înseamnă EXCO, ceva detalii de firmă.
Urgent!
Dau fundă+vot!

1 răspuns:
| A_New_Beginning_Andreea_1999 a răspuns:

Daca asa se numeste firma inseamna ca este inca intr-un fel de brend original. Care are ca si inscriptie EXCO. Daca vrei sa te verifici poti sa te uiti pe dex online romana, engleza, si vei observa ca are aceeasi trasducere, adica cuvantul EXCo. Daca esti foarte curioasa te poti duce acolo de unde ai cumparat hanoracul si sa intrebi ce inseamna.