| sweetela a întrebat:

Hei. Peste 2 saptamani am banchet si as vrea un salon din Iasi ce sa nu coste foarte mult sa ma machieze si sa imi faca parul. Idei?

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Dacă vrei să ai rezultate foarte bune și să nu regreți investiția făcută eu îți recomand Salon Mov din Alexandru. Toate fetele de acolo sunt profesioniste, atât pentru coafor cât și pentru pensat, machiaj și unghii. Alte opțiuni ar fi Alpha Style sau Salon Venus, insa depinde pe cine prinzi. Mergi pe prima varianta si nu iti va parea rau.