| NoNameqed a întrebat:

Hei, sprancenele devin la forma initiala, adica cum erau inainte, daca da in cat timp?

Răspuns Câştigător
| ellasweetlollipop a răspuns:

Daca folosesti ulei de ricin in fiecare seara pe sprancene iti vor creste mai repede in caz ca vrei sa schimbi forma lor. In cateva saptamani, poate chiar luni iti vei putea schimba forma.

| NoNameqed explică (pentru ellasweetlollipop):

Am auzit ca si laptele, galbenusul de ou sau alte uleiuri sunt bune, e adevarat?

4 răspunsuri:
| ellasweetlollipop a răspuns:

Da. Multe uleiuri sunt bune, chiar si galbenusul de ou. Dar totusi iti recomand uleiul de ricin pentru ca el ajuta la cresterea lor, iar celelalte ajuta la hidratare ceea ce nu ai nevoie din punctul meu de vedere pe sprancene. Deci, recomand uleiul de ricin! Pupici!

| Diurpaneus a răspuns:

in 3 ani revin la forma initiala