| Alexandra1717 a întrebat:

Hei, stiti cumva cuafuri simple pentru par mediu gen cocuri ceva mai dragute sau impletituri, dar daca vedeti ceva dragut va rog trimiteti-mi link-ul.Am uitat sa mentionez ca parul meu trece putin de umar.Sa nu fie prea extravagant, mie imi trebuie ceva care sa pot sa il fac in cam 5-10 minute.

Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Fa-ti odata o coada si du-te la scoala. O sa ai timp mai tarziu sa faci orice coafura vrei.

| Ruxandra15 a răspuns:

Cauta Lilith Moon si Tutoriale Crix ai de unde alege.

| Daria00 a răspuns:

Poti incerca impletitura olandeza, sau impletitura coada de peste intr-o parte jos.