| DirectionerEverStyles a întrebat:

Hei! Sunt din Piatra Neamt, Mai egzact din orasul Roman.Ma ajuta si pe mine cineva? Stiti daca aici gasesc BabyLips sau Eos? Parfum One Direction-our moment sau You and i? Sau daca gasesc bautura Arizona? Daca stiti de vre-o una,va rog sa imi lasati pret.
ATENTIE!
Nu imi lasati link sau site,nu vreau sa cumpar de pe net! Vreau din magazin, ca sa fiu sigura ce cumpar!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

"exact", nu-ti lasam link! E "vreo" problema? Fugi la scoala!