| Magdalena234 a întrebat:

Acu o saptamana am fost la mare si m-am bronzat cam rau, chiar daca nu am stat la brozat straight face As putea sa scap de bronz? Sau sa imi deschid culoarea? Pentru ca nu am un bronz uniform. Vreau maxim intr-o sapt. sa nu mai am pete straight face pe maini mi s-a luat pielea si a ramas ca si cum ar fi niste puncte mai albe, arata urat... Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| wolder a răspuns:

Exfolierea e tot ce poti sa faci. Exfoliaza.te mult doar asa elimini pielea moarta si bronz. Alta metoda nu stiu daca exista