| Denisadraguta a întrebat:

Acum 3 zile am stat la soare si m-am ars tare pe fata si acum mi se duce pielea de pe fata si arat oribil. Ce as putea sa fac ca sa mi se decojeasca mai repede pielea sau in cat timp ar trebui sa imi treaca normal?

3 răspunsuri:
| Denisadraguta explică:

Si nu le pot acoperi cu fond de ten sau nu dispar daca stau din nou la soare?

| JohnyMoga a răspuns (pentru Denisadraguta):

Pai banuiesc ca o cantitate de fond de ten ar rezolva problema si sa stai la soare iar nu are niciun efect poate spre rau tongue

| MayhemChimera a răspuns:

Hei.Folosește zaț de cafea, îți elimina toată pielea după o singură utilizare. Sper ca te am ajutat happy