| Dia6Dia a întrebat:

Am 14 ani, 1.55 si 42 de kg, nu sunt foarte dezvoltata. Problema este ca am celulita si nu stiu cum sa scap de ea. Sport fac si totusi am aceasta problema. Poate imi puteti recomanda o crema la care s-a vazut efectul. Help me, vine vara! Multumesc anticipat! :* happy

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU exista creme care te scapa de celulita! Fa exercitii pentru zona unde ai celulita, numai asa vei scapa de ea! Succes!

| Dia6Dia explică (pentru lpavel):

Am vazut ca exista creme anticelulitice, dar vreau sa vad ce efect au, sa nu le cumpar degeaba

| lpavel a răspuns (pentru Dia6Dia):

Celulita e un start de grasime, crezi ca cremele vor arde acele grasimi? big grin Daca da, atunci incearca! big grin

| Syndre a răspuns:

Cremele nu te ajută mai deloc cu chestia asta.
Sport + o alimentație corectă. Fără junk food, fără grăsimi nasoale și mai puțini carbohidrați.
Dacă vrei un mic bonus, poți încerca masajul dar nu te aștepta la minuni.