| Andreea26032002 a întrebat:

Hei TPU am auzit ca nu este bine sa-ti inchizi de toto placa de indreptat parul este adevarat?

Cine stie primeste FUNDA

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Da, fiindca iti poti arde din greseala radacina parului si sa fii cheala pe acea parte big grin

| AlexandraM888 a răspuns:

Nu este adevarat, in primul rand niciodata parul nu se intinde de la radacina, la radacina orice par are cel putin 2cm care este par drept indiferent ca este cret sau nu, 2 la mana exista o multime de placi de par profesionale si nu numai, care sunt facute sa protejeze firul de par! Deci poti sa inchizi linistita placa de par cand iti indrepti parul!