| Kara361DIsnOt a întrebat:

Hei TPU, am o problema care ma scaie pe nervi! Sunt foarte inalta pentru varsta mea >- 14 ani cred ca am 1.70 si ceva...si sunt si slaba.Ce pot face? Sa ma ingras ar fi o solutie dar cum?! Oricat as manca nu se pune pe mine, FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Sa nu te puna ala rau sa te ingrasi! Crezi ca daca ai fi mi mica te-ai simti mai bine? Nu, categoric. Fetele inalte si slabe sunt cele mai sexy, ai putea chiar sa te gandesti la o cariera in Modelling. Felele slabe si inalte atrag si baietii, pentru ca baietilor le plac felele slabe.Gandeste-te daca ai fii grasa:Ai fi inalta si grasa si ai arata mai urat.Nu incerca sa te ingrasi ca in inaltime tot nu o sa scazi.Fii mandra de tine asa cum esti, sunt sigura ca esti foarte draguta. oricum comportamentul tau trebuie sa atraga nu inaltimea sau aspectul fizic...
Bafta!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ce greutate ai?

| antimulte a răspuns:

Te apuci de un sport, gen role sau ciclism. Si te implinesti in timp, ai 14 ani, pana la 20 te faci si de 100 de kg, daca iti pui mintea. Asa ca nu te mai stresa, esti inca in crestere.

| positivity a răspuns:

Sunt multe articole pe net legate de acest lucru. Nu e imposibil să te îngrași atâta timp cât îți dorești cu adevărat.
Citește asta:
http://elibereazabestia.ro/cum-sa-te-ingrasi-cand-nu-poti-sa-te-ingrasi/
http://www.clickpentrufemei.ro/......_8595.html
http://www.dietetik.ro/diete/diete-pentru-ingrasare

| Ayuu a răspuns:

Eu nu am implinit inca 14 ani si am 1.73-1.74 si nu ma plang, doar ca imi displace cand trebuie sa imi iau ceva de incaltat si trebuie sa imi iau fara toc. in rest sunt foarte multumita si chiar ma mandresc laughing))). cu toate ca ma simt ca un gigant pe langa toti colegii di prietenii. in rest nimic laughing))

| deliaoana123 a răspuns:

Si eu am 14 ani si am 1.74 si sa nu iti doresti sa te ingrasi...pentru ca odata o sa se intample si o sa iti para rau...iti sugerez sa mergi la sala si sa te tonificiwinking

| saluttpu123 a răspuns:

Deci e foarte bine fetele se dezvolta mai repede ca baietii este foarte bine sa mananci si sa nu te ingrasi deci nu st

| RussianBoy a răspuns:

Hah,please eu am 1, 80 si sunt slab ca batu, la mine cantaresc oasele asa patesc si eu ca tine mananc foarte mult mananc vreo 5 mese pe zi si vreo 10 gustari daca nu mananc nu ma simt bine. Nu stiu de la ce e asta cica asa suntem noi in fine. Apropo si eu am 14 ani.

| AndreeaVlad0 a răspuns:

E bine ca esti asa, dar sa stii, vei fi inalta