| Nimeni99 a întrebat:

Hei, TPU!
Am parul foarte tocit, dar e destul de lung, deci nu as vrea sa il tund. Stiti vreun tratament pentru a l face sa arate mai bine? Nu conteaza daca il fac acasa sau trebuie sa merg la salon, dar chiar vreau sa am din nou un par frumos

3 răspunsuri:
| razvanel112 a răspuns:

Buna,
Poti sa incerci un tratament cu botugen. Tratament acasa sau la salon.Iti face parul mult mai frumos si mai sanatos. Cauta pe google "botugen hni" si o gasesti si la ei un tratament foarte bun. Vezi ca il gasesti si in saloane.

| ALittleDeath a răspuns:

Eu mi-am facut tratamentul cu keratina si e super. Desi e cam costisitor pentru durata sa scurta, merita

| daniel33441 a răspuns:

Nu exista modalitate de a face parul despicat sa arate mai bine.tai varfurile si te apuci de tratament. poti folosi tratamente naturiste pentru ca cele din comert contin chimicale care nu te ajuta deloc. evita orice cosmetic parfumat si parabenii.iti recomand si tie produsele de la gerovital care desi sunt ieftine sunt cele mai bune si produsele de la ambrozeea http://ambrozeea.com/......eea-hair/. mierea este bun hidratant pentru par, oul, uleiul de masline, uleiul de argan desi este foarte scump chiar si mar ras, morcov sau usturoi pisat.toate amestecate intr-o masca care se poate aplica pe tot parul.henna ca vopsea este mult mai buna pentru ca ingroasa firul de par si nu degradeaza.