| Maria_Irina_1998_M0Er a întrebat:

Am probleme grave cu parul...adica nu arata urat dar este despicat si uscat la varfuri si mi-a aparut matreata si e nasol....va roog ajutati.ma! Ceva remedii naturale si rapide.e urgent! Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pentru scalp si pentru varfuri cumpara-ti un ulei de cocos si aplica-l pe par si stai 3-6-12-24 de ore ( cu cat stai mai mult cu atat mai bine ) cu el si dupa spala-te.

Poti sa folosesti si ulei de migdal dulci presat la rece sau masline, cum iti convine tie. happy Eu folosesc de migdale si parul e foarte stralucitor dupa un tratament ca asta. Sa-ti acoperi parul cu o casca de dus sau ceva. kiss

2 răspunsuri:
| Maria_Lisa_2001 a răspuns:

Încearcă alt șampon.