| ioanaelena7 a întrebat:

Hei TPU, am si eu nevoie de o recomandare de un fond de ten si un primer pentru ten gras si nu vreau sa fie prea scump.

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Dacă ai tenul exagerat de gras îți recomand fondul de ten de la Loreal true match sau Vichy.
Dar dacă nu, îți recomand Rimmel London Stay matte sau Astor Perfect Stay ( care este preferatul meu). Astea 2 sunt semi-mate, nu scoate în evidență zonele mai uscate și controlează bine sebumul.
Cel de la Vichy este mai scump pentru că este dermatologic și îl găsești doar în farmacii.
Multă baftă! Fundă?