| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut undeva o poza editata si era un efect alb negru dar parca era desenat in creion. Ceva de genul. Imi souneti va rog ce aplicatie sa descarc? Ca sa aiba efctul acesta. Am incercat mai multe dar nu l-am gasit. Va rog mult.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Efectul este combinat.
In primul pas faci poza alb-negru, dupa care maresti contrastul si deplasezi punctul de mijloc-gri pana la efectul dorit (daca ai posibilitate in program).
Poti incerca in Picassa, Photo Studio, Gimp etc, adica in orice program care are disponibil efectele aratate mai sus.

| Intruder19 a răspuns:

Se numeste Prisma si e disponibil doar pentru iOS urmand sa apara si pe Android in scurt timp.

| baime a răspuns (pentru Intruder19):

Am incercat-o dar nu am gasit. O sa mai caut iar in Prisma.

| baime a răspuns (pentru Intruder19):

Stii cum se numeste si efectul?