| Bdjdjdjsbskwnsks a întrebat:

As dori sa știu dacă exista vreun șampon/balsam care sa deschidă culoarea parului. Sunt satena (deschis) și as vrea sa îmi fac culoarea și mai deschisa, dar fără sa mă vopsesc sau sa folosesc decolorant. Dau funda

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu cred ca exista un șampon sau balsam pentru deschiderea parului dar ai putea sa încerci măștile naturale cu miere, lamaie, mușețel sau scortisoara. Acestea decolorează natural parul, iar daca dorești sa il închizi cu câteva nuanțe poți sa te speli pe cap cu ceai din frunze de nuc. happy